Od 1.8.2019 je účinná novela oceňovací vyhlášky č.441/2013 - předpis č.188/2019.
Program Nemokalk již tento oceňovací předpis obsahuje.
(Základní nastavení projektu -> Použít oceňovací předpis k roku: 2019-08)

Manuál

Obecné informace

Nemokalk je webová aplikace sloužící k oceňování nemovitostí cenou zjištěnou, nákladovým, výnosovým a porovnávacím oceněním. K používání programu Nemokalk je potřeba pouze počítač připojený k internetu. Pro správnou funkci včech částí Nemokalku doporučujeme používat webový prohlížeč Firefox. Zdarma ke stažení zde: https://www.mozilla.org/cs/firefox/new/

 

Většina údajů zadaných do programu se ukládá průběžně a samočinně, není tedy třeba ukládání nijak potvrzovat. Program používá několik úrovní pseudooken otevíraných do popředí (karty). Karty lze zavřít kliknutím do šedé plochy mimo okno nebo stisknutím klávesy Esc.

Registrace a přihlášení


Pro práci s programem Nemokalk je nutné se přihlásit na adrese https://www.nemokalk.cz/2018/-x-login zadáním e-mailu a hesla. Pokud nemáte přihlašovací údaje, můžete se zaregistrovat na adrese https://www.nemokalk.cz/2018/-x-register.

Po odeslání osobních údajů je třeba účet aktivovat podle instrukcí zaslaných na Váš e-mail. Aktivací účtu získáte zdarma zkušební licenci 'Profesionál plus' na dobu jeden měsíc.
 


Pokud zapomenete heslo, můžete si přihlašovací údaje nechat znovu poslat
na adrese https://www.nemokalk.cz/2018/-x-sendpass.

 


Přihlášení k uživatelskému účtu je možné vždy jen z jednoho počítače.
Pokud se k účtu přihlásíte z jiného, na prvním proběhne odhlášení.

 

gt:0.082
Loading